آرشیو خبرها [تعداد خبرها : 3005]

مخاطبان با برگزاری نمایشگاه به شکل مجازی راحت‌تر هستند

مخاطبان با برگزاري نمايشگاه به شكل مجازي راحت‌تر هستند

عبدالله شمس اظهار کرد: با برگزاری نمایشگاه به شکل مجازی مخاطبان هم راحت‌تر هستند و به جای هزینه‌های بالا و رفت و آمد از شهرستان به تهران یا ترافیک موجود در شهر تهران در خانه با استفاده از رایانه سفارش کتاب‌ می‌دهند و در خانه‌هایشان دریافت می‌کنند.

متن کامل »

نمایشگاه مجازی کتاب تهران خلاء‌های نشر جامعه دانشگاهی را پر کرد

نمايشگاه مجازي كتاب تهران خلاء‌هاي نشر جامعه دانشگاهي را پر كرد

شهرام گهواره درباره اثرگذاری نمایشگاه مجازی کتاب تهران عنوان کرد: جامعه دانشگاهی عطش زیادی برای تهیه کتاب داشت و چون طی یکسال گذشته دسترسی به کتاب و تازه‌های نشر وجود نداشت این نمایشگاه توانست بخش زیادی از خلاءهای موجود را پر کند.

متن کامل »

مردم توانستند با اطمینان از نمایشگاه مجازی کتاب خرید کنند

مردم توانستند با اطمينان از نمايشگاه مجازي كتاب خريد كنند

سید محمد رضایی با بیان این که مردم با اطمینان و آسودگی خاطر توانستند از نمایشگاه مجازی کتاب خرید کنند عنوان کرد: فضای روانی جامعه به درون‌گرایی تشویق می‌کند که این فضا به نفع کتاب تمام می‌شود؛ در دوران کرونا در تمام دنیا مردم از کتاب استقبال زیادی کردندو آثار بسیاری تهیه کردند تا در زمان قرنطینه مطالعه کنند، در ایران نیز این موضوع بدون تاثیر نبوده است.

متن کامل »

نمایشگاه مجازی کتاب تهران، مشکل توزیع صنعت نشر را رفع کرد

نمايشگاه مجازي كتاب تهران، مشكل توزيع صنعت نشر را رفع كرد

سید علیرضا بهشتی اظهار کرد: نمایشگاه مجازی کتاب تهران مشکل توزیع در صنعت نشر را رفع کرد و یکی از دلایل موفقیت این نمایشگاه عرضه کتاب به دور افتاده‌ترین مناطق و ارائه ویترین گسترده برای عرضه همه کتاب‌ها است.

متن کامل »

تمام هم و غم شرکت ملی پست رساندن کتاب به دست مخاطبان است

تمام هم و غم شركت ملي پست رساندن كتاب به دست مخاطبان است

ایوب دهقانکار با اشاره به این که مشخص است تمام هم و غم شرکت ملی پست جمهوری اسلامی ایران ارسال صحیح و درست و رساندن کتاب به دست مخاطبان است گفت: شرکت ملی پست ایران در شور و نشاط فرهنگی که در سطح شهر ایجاد شده نقش مهمی دارد و خوشحالیم که مرسولات کتابی توسط پست به دست مردم می‌رسد.

متن کامل »