آرشیو خبرها [تعداد خبرها : 3845]

نمایشگاه مجازی تهران استفاده بهینه و مناسب از ابزارهای عصر دیجیتال

نمايشگاه مجازي تهران استفاده بهينه و مناسب از ابزارهاي عصر ديجيتال

محمدمهدی سیدناصری (دکتری حقوق بین‌الملل عمومی، مدرس دانشگاه و نویسنده) در یادداشتی به مناسبت دومین نمایشگاه مجازی کتاب تهران به ضرورت برگزاری نمایشگاه مجازی کتاب و اهمیت کتاب و مطالعه پرداخت و برگزاری دومین نمایشگاه مجازی کتاب را استفاده موثر و مفید و بجا از تکنولوژی و فضای دیجیتال دانست.

متن کامل »

امکان حضور و خرید آنلاین از نمایشگاه مجازی کتاب تهران در کتابخانه‌های عمومی سراسر کشور

امكان حضور و خريد آنلاين از نمايشگاه مجازي كتاب تهران در كتابخانه‌هاي عمومي سراسر كشور

همزمان با برگزاری دومین نمایشگاه مجازی کتاب تهران از ۳ تا ۱۰ بهمن ماه، یک دستگاه رایانه در تمامی کتابخانه‌های عمومی کشور به خرید آنلاین کتاب و دنبال کردن اخبار نمایشگاه اختصاص می‌یابد.

متن کامل »

شعرخوانی بانوان شاعر در «محفل شعر بانوان»

شعرخواني بانوان شاعر در «محفل شعر بانوان»

خانه کتاب و ادبیات ایران دومین محفل شانزدهمین جشنواره بین‌المللی شعر فجر را با عنوان «محفل شعر بانوان» همزمان با نخستین روز از «دومین نمایشگاه مجازی کتاب تهران»، یکشنبه (سوم بهمن‌ماه ۱۴۰۰) برگزار خواهد کرد.

متن کامل »

کتابخوان‌های حرفه‌ای از نمایشگاه مجازی کتاب تهران استقبال می‌کنند

كتابخوان‌هاي حرفه‌اي از نمايشگاه مجازي كتاب تهران استقبال مي‌كنند

مژگان کلهر معتقد است نمایشگاه مجازی کتاب تهران بیشتر مورد توجه کتاب‌خوان‌های حرفه‌ای است و شرایط بسیار خوبی برای دسترسی همگان به کتاب ایجاد کرده است و از این منظر رویدادی درخورتوجه‌ محسوب می‌شود.

متن کامل »

برگزاری فعالیت‌های فرهنگی در سطح ملی به مناسبت دومین نمایشگاه مجازی کتاب تهران

برگزاري فعاليت‌هاي فرهنگي در سطح ملي به مناسبت دومين نمايشگاه مجازي كتاب تهران

سعید مجیدی با اشاره به این‌که در دومین نمایشگاه مجازی کتاب تهران شاهد مشارکت ناشران، سازمان‌ها، ارگان‌ها و ادارات کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان‌ها برای برگزاری نشست‌ها و رویدادهای داخلی و خارجی هستیم، اظهار کرد: به‌واقع فعالیت‌های فرهنگی در سطح ملی برنامه‌ریزی شده است که این موضوع یکی از نقاط قوت دومین نمایشگاه مجازی کتاب تهران به شمار می‌رود.

متن کامل »

نمایشگاه مجازی کتاب به افزایش شمارگان و تجدید چاپ کتاب کمک می‌کند

نمايشگاه مجازي كتاب به افزايش شمارگان و تجديد چاپ كتاب كمك مي‌كند

مصطفوی با تاکید بر استفاده از تبلیغات رسانه‌های فراگیر و راهکار‌های مدرن امروز برای برگزاری نمایشگاه مجازی کتاب، گفت: نمایشگاه مجازی کتاب می‌تواند صنعت و اقتصاد نشر را بچرخاند و به افزایش شمارگان و تجدید چاپ کتاب کمک کند.

متن کامل »