انتصاب مهرزاد دانش به عنوان عضو شوراي سياستگذاري «نشان شيرازه»
14/09/1397 16:23

با حکم معاون امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، مهرزاد دانش به عنوان عضو شورای سیاست‌گذاری سومین دوره دوسالانه «نشان شیرازه» منصوب شد.

به گزارش روابط عمومي موسسه خانه كتاب، با توجه به جايگاه، نقش و با عنايت به شرح وظايف دفتر چاپ و نشر وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي در پيشبرد و اجراي برنامه‌هاي حوزه صنعت چاپ ونشر كشور با حكم محسن جوادي؛ معاون امور فرهنگي وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي، مهرزاد دانش به عنوان عضو شوراي سياست‌گذاري سومين دوره دوسالانه «نشان شيرازه» منصوب شد.

در متن حكم مهرزاد دانش آمده است:

«توجه به ابعاد ظاهري آثار توليد شده در حوزه مكتوب از دير باز مورد توجه ايرانيان خوش ذوق بوده است و هر كوششي با هدف ارتقاء كيفي وضعيت كتاب، كتابخواني و نشر كشور، گامي است موثر در مسير رشد آگاهي جامعه ايراني و قدمي است به سمت كيفيت بخشي به زندگي و تعالي معنوي در راستاي چنين هدفي و نظر به تجربه و دانش جنابعالي، به موجب اين حكم به عنوان عضو شوراي سياست‌گذاري سومين دوسالانه نشان شيرازه منصوب مي شويد.

اميد است به پشتوانه دانش و دقت نظر شما، دو سالانه نشان شيرازه اين بار سودمندتر به بار بنشيند و مجموعه نشر، فرهيختگان و علاقه‌مندان به كتاب از آن بهره‌مند شوند.»

پيش از اين، اسامي اعضاي شوراي سياست‌گذاري سومين دوره دوسالانه «نشان شيرازه» اعلام شده بود اما به منظور ارتقاي سطح كيفي اين دوره از جشنواره، مديركل دفتر چاپ و نشر وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي نيز به سمت عضو شوراي سياست‌گذاري سومين دوره دوسالانه «نشان شيرازه» منصوب شده است.

بر اساس احكام صادرشده، حجت‌الاسلام والمسلمين محمدرضا زائري، نيكنام حسيني‌پور، افشين داورپناه، فرزاد اديبي، عليرضا اسماعيلي، علي ثابت، احمد مسجدجامعي و مهرزاد دانش به عنوان اعضاي شوراي سياست‌گذاري سومين دوره دوسالانه «نشان شيرازه» انتخاب شدند.